BezpiecznaCiaza112023

Depresja...

11 lata 11 miesiąc temu #358037 przez iwonta_kg
Po tym jak zmarł mój synek bałam się że wpadnę w depresję... Nie usłyszałam nawet jego płaczu :( Minęły 3 tygodnie od tej tragedii. Trochę się pozbierałam ale ból w sercu zostanie do końca życia... Ludzie gdy się dowiadywali o tym co się stało traktowali mnie jak trendowatą, jakby ta tragedia miała zarazić. Ich spojrzenia strasznie bolały, patrzyli z takim współczuciem a wystarczyło poprostu powiedzieć że im przykro... Czy to takie trudne??



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #581312 przez franklin
ludzie nie za bardzo wiedzą jak reagować w takiej sytuacji i nie możesz za bardzo mieć do nich pretensji, każdy niby wie co wypadałoby powiedzieć, ale zdarza się, że nie przechodzi to przez gardło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #581349 przez iwonta_kg
Racja.



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #896810 przez aneczka21
może to będzie wydawać się trywialne co napiszę, ale na takie rzeczy potrzeba czasu. To normalne, że po stracie odczuwamy negatywne emocje, żałobę, smutek, strach, lęk . W takich sytuacjach przede wszystkim potrzebne jest wsparcie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899614 przez fikus

aneczka21 napisał: może to będzie wydawać się trywialne co napiszę, ale na takie rzeczy potrzeba czasu. To normalne, że po stracie odczuwamy negatywne emocje, żałobę, smutek, strach, lęk . W takich sytuacjach przede wszystkim potrzebne jest wsparcie


Zgadzam się w stu procentach. Czas i wsparcie leczą rany :)

teletechnika system - kamery przemysłowe, monitoring i instalacje alarmowe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943465 przez tipka9
Wiem czym jest depresja, bo sama przez to przechodziłam. Gdy obudziłam się, że coś jest nie w porządku, udałam się do psychoterapeuty: www.pracownia-psychoterapia.pl/o-mnie.html Przesympatyczna Pani bardzo mi pomogła- uwierzyłam w siebie i wyszłam z depresji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #950976 przez maja0200
Pewnie, że czas leczy rany, ale jak jest już bardzo źle to warto się udać po pomoc do lekarza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952537 przez AniaF
Faktycznie...depresja zbiera ostatnio coraz większe żniwo i niesłusznie jest ignorowana przez nasz Narodowy Fundusz Zdrowia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994106 przez jagodaxx
Z tego co wiem to takie kliniki medox.org.pl leczą nie tylko objawy depresji, ale też alkoholizm, lekomanię...
Warto uważam w takich specjalistycznych miejscach szukać wsparcia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068184 przez ksenia28
Depresja może mieć poważne skutki, ale wiele osób ją lekceważy. Psychoterapia pod okiem dobrego specjalisty powinna pomóc - w Łodzi na psychomedic.pl/psycholog-lodz/ można zapisać się do dobrych specjalistów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 9 miesiąc temu #1068832 przez iwonka385
Znam już tyle osób, które leczą się na depresję. Dlaczego tak się dzieje?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 9 miesiąc temu #1068859 przez greece1
nie mam pojęcia :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 9 miesiąc temu #1068875 przez ksenia28
Im wcześniej trafimy pod opiekę specjalisty, tym lepiej. Każdy z pewnością ma w swoim otoczeniu osobę cierpiąca na depresję lub zagrożona depresją. Nie lekceważmy pierwszych oznak choroby. Dobry terapeuta może sporo, nawet tak jak w jednej z lepszych klinik Psychomedic, w trakcie terapii online - bardzo popularnej na pewnym etapie leczenia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 8 miesiąc temu #1068895 przez Zara345
Miałam depresje, gdy moje starania o dziecko, nie przynosiły oczekiwanego rezultatu. Byłam załamana, płakałam co dzień nie odbierałam telefonów, przestałam gotować, sprzątać... totalna apatia. Na szczęście udało mi się wyjść z tego stanu, trafiłam na myway dzięki któremu się udało. Nie łatwo wyjść z depresji, ale dzięki wsparciu i pomocnym dłoniom, cennym radom i realnemu podejściu do mojego problemu, jestem dziś szczęśliwa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 miesiąc 5 godzin temu #1080307 przez KarolineCZ
Można także skorzystać ze zdalnej pomocy psychologa czy też psychiatry. Mogę Tobie polecić Poradnię Zdrowia Psychicznego Empatio: https://psycholog-ms.pl/psycholog-online/ . Poczytaj sobie o tej placówce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl